Це цікаво



Як обрати ВНЗ

11-й клас…  Закінчення школи. Один за найкращих періодів в твоєму житті завершується і перед тобою відкривається дорога в майбутнє. Ти будуєш плани, знаєш ким хочеш стати та маєш на меті досягти успіху.
І перед тобою постає питання: «А який університет мені обрати?». Звичайно, перш за все, це залежить від обраної тобою спеціальності. А далі вже по твоєму бажанню: ціна, якість, розташування.
До вибору ВНЗ потрібно підходити з відповідальністю і серйозністю. Походження отриманого диплому, безсумнівно, буде грати суттєву роль у вашій майбутній кар'єрі.


Обрати професію
Перед вибором ВНЗ потрібно обрати професію. Це, можливо, найвідповідальніший момент у вашому житті. До цього потрібно підійти серйозно, як ніколи. При виборі професії потрібно розглянути кілька критеріїв: ваші смаки, схильності, розумові здібності, інтереси, стан здоров'я і сімейний бюджет. Якщо у вас з цим виникають труднощі, то можна порадитися з батьками, вчителями, шкільним психологом, або навіть з друзями. Потрібно вміти дослухатися до власного серця, та власної інтуїції. Вони, якимось чином, знають ким ви хочете бути.” Стив Джобс

Пошук університету
Після того як зроблений вибір професії, можна приступити до пошуку вузу. Якщо є бажання стати хірургом, педагогом або археологом - буде простіше, «асортимент» ВНЗ невеликий. Але якщо ви бачите себе в якості економіста, юриста, інженера, менеджера - готуйтеся до стомлюючої, але необхідної процедури пошуку саме «вашого» ВНЗ серед десятків, а то і сотень подібних.
У цьому може допомогти рейтинг вищих навчальних закладів України
До вашої уваги пропонуються топові ВНЗ Києва:

1.Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
2.Київський національний університет імені Тараса Шевченка
3.Національний авіаційний університет
4.Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова
5.Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, ДВНЗ
6.Київський національний торговельно-економічний університет
7.Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
8.Національний університет біоресурсів і природокористування України
9.Національний університет харчових технологій
10.Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"
11.Київський університет імені Бориса Грінченка
12.Національний транспортний університет
13.Київський національний лінгвістичний університет
14.Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
15.Київський національний університет культури і мистецтв
16.Київський національний університет будівництва і архітектури
17.Київський національний університет технологій та дизайну
18.Національний університет державної податкової служби України
19.Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет
Державний або приватний
У державному університеті є можливість вступити на бюджетне відділення. Крім того, диплом державного ВНЗ більше цінується сьогоднішніми роботодавцями. Можливо, це пов'язано з діючим у багатьох у свідомості стереотипом, що «за гроші можна не вчитися». Можливо з тим, що багато недержавних університетів виникли не так давно і ще не встигли, що називається, напрацювати свою програму. Тому, незважаючи на те, що деякі комерційні вищі навчальні заклади пропонують дійсно висококласну освіту, на ринку праці продовжує існувати певна дискримінація їх випускників.

На що ще потрібно звернути увагу
 при виборі ВНЗ?
Якщо ви з іншого міста - дізнайтеся, чи є при навчальному закладі гуртожиток і які умови проживання в ньому. Для тих, хто збирається продовжити навчання на вечірньому або заочному відділенні, особливо актуальне значення матиме наявність у ВНЗ добре укомплектованої бібліотеки. Якщо її немає, будьте готові до того, що більшість книг і підручників доведеться купувати за свій рахунок. Для хлопців однією з умов вибору може стати наявність військової кафедри.



Найважливіше, на що потрібно звернути увагу при виборі вищого навчального закладу - це якість навчання. Зберіть інформацію про репутацію ВНЗ, професійному рівні викладачів, технічному оснащенні і т.п.

Підготував Антоненко Андрій.

 
Найбільш оплачувані професії

Питання оплати праці для багатьох залишається основною мотивацією при влаштуванні на роботу. Багато хто вже зі шкільної лави починають цікавитися, які професії найбільш високооплачувані та затребувані. І виходячи з цієї інформації здійснюють вибір ВНЗ і спеціальності.


У Державній службі статистики надали інформацію про найбільш потрібні професії в Україні, а також про галузі, де українці отримують найвищу зарплату.

Програмні розробники з великим досвідом можуть розраховувати на зарплату в 100 тисяч гривень, однак від них вимагається додатково бездоганне знання англійської мови і гарантії того, що вони в будь-який момент зможуть відправитися в закордонне відрядження на невизначений термін.
Досвідченим програмістам в Україні роботодавці пропонують зарплату від 70 до 100 тисяч, фінансовому директору близько – 60 тисяч, дизайнеру в сфері ІТ-технологій – також 60 тисяч.
Також дуже хороший дохід, за даними Держстату, у тих, хто працює у сфері авіації. Приміром, бортпровідники в Україні можуть заробляти і 25, і 50 тисяч гривень за місяць, все залежить тільки від авіакомпаній, дальності рейсів тощо.

У сфері авіації середня зарплата в серпні цього року досягала 22 тисяч гривень, проте роботодавці пред'являють до своїх співробітників дуже жорсткі вимоги, і, приміром, щоб отримати роботу стюарда або стюардеси, потрібно не тільки мати досвід, навички та освіту, але і привабливу зовнішність.
На високому місці за рівнем заробітної плати в Україні йдуть працівники сфери фармакології, де середній розмір заробітної плати сягає майже 11 тисяч гривень, на третьому місці з доходом в 10,5 тисяч гривень розташувалися страховики та фінансисти.
Далі за списком – наукові діячі, працівники транспортної галузі та промисловості, однак їх зарплати значно нижчі – від 6 до 8 тисяч в місяць. Якщо пошукати вакансії на популярних порталах з пошуку роботи, то сьогодні найбільшу зарплату у 125 тисяч гривень пропонують інтернет-маркетологам.
Експерти відзначили, що в недалекому майбутньому багато професій в Україні можуть зникнути, і зараз громадянам потрібно задуматися про перекваліфікацію.

Завжди в списку топ-професій залишаться медики, продавці та вчителі. Що стосується ІТ-сфери, то в найближчі роки фахівці будуть популярними, проте вже зараз між ними дуже висока конкуренція.
Через кілька років в нашій країні будуть необхідні фахівці в області фармакології, математики, фахівці в галузі транспортного машинобудування та авіапромисловості, біоінженери, біотехнологи.
Незабаром також будуть потрібні молоді фахівці з технічними професіями. Акцент робиться і на аграрну галузь, яка в останні роки активно розвивається. До речі, у фахівців аграрної галузі пристойна заробітна плата, вже зараз деякі співробітники отримують по 10 тисяч гривень і більше.
Але не потрібно спиратися лише на ці відомості. Потрібно обирати професію, яка вам до душі.

Поділився інформацією Бібко Володимир

1 комментарий:

  1. “Я не міг би закрити свій перший дім без пана Бенджаміна Лі! В цій угоді Бенджамін та його команда пішли за мене. Він з легкістю впорався з моїм дуже жорстким розворотом і завжди був доступний для мене, коли у мене були запитання (а в мене було багато), навіть коли він був далеко від офісу, що я дуже вдячний! Він та його команда впорались із багато продавців у останню хвилину і невтомно працювали, щоб переконатись, що я можу закрити до закінчення терміну оренди (і моєї допомоги на перший внесок). Містер Бенджамін - надзвичайно обізнаний співробітник з питань позик, ввічливий і терплячий. Я пройшов кілька пропозицій щодо нерухомості до моєї остаточної покупки, і Бенджамін був там, щоб допомогти у кожному, часто координуючись із моїм агентом за кулісами. Я відчував підтримку протягом усього процесу. Завдяки Бенджаміну та невтомним зусиллям його команди, я тепер пишаюся власником будинку! Я б закликав Вас розглянути Бенджаміна Бріеля Лі для будь-якого виду позики. Пан, Бенджамін Лі Контактна інформація. Через WhatsApp + 1-989-394-3740 Електронна пошта - 247officedept@gmail.com.

    ОтветитьУдалить